• Українська
  • Русский

Виробництво та продаж металевих виробів

Ви є тут

Оцинкованная

Диаметр, мм 1,5 1,6 1,7 1,8 1,9 2,0 2,5 3,0
Цена за тонну, грн 10550 10450 10300 10300 10150 10100 10000 9900
 


Дріт оцинкований нормальної точності , 1 класу покриття, виготовлена ​​зі сталі Ст0М, Ст1кп .

Проводять оцинкований дріт на агрегатах гарячого цинкування. Наявна на підприємстві технологія дає можливість виробляти дріт з блискучою поверхнею , що є одним з критеріїв , за яким продукції нашого підприємства віддають перевагу споживачі .
Не багато метизні підприємства можуть виробляти дріт з такою якістю поверхні цинку.

Дріт оцинкований термічно необроблена проводиться діаметру від 1,6 до 5,0 мм.

Дріт оцинкований термічно необроблену ( тверду ) застосовують:
- При виготовленні ручок для відер ;
- Як шпалери ( для виноградників ) ;
- Для огорож (сітки рабиці , зварної сітки) Сітки металеві зварні без покриття і оцинковані в полотні призначені для обгородження територій та виробництва огороджень . Також застосовуються в якості армуючого матеріалу для фасадних робіт з додатковими вимогами до корозійної стійкості . Виготовляються з низьковуглецевого дроту з прямокутними або квадратними осередками.

Упаковка в рулонах. Максимальна довжина рулону - 150м

- Для виготовлення різних виробів з дроту.
Основні переваги дроту:
- Блискуча поверхня дроту. Вироби з нашої дроту мають привабливий зовнішній вигляд
- Намотка « розетта » , « розетта -сендвіч » зручна при подальшій переробці (легко розмотується )
- Рівномірні механічні властивості по всій довжині дроту в мотку . Виробляємо максимальний діаметр ( 5,00 мм). Не багато підприємства України можуть виробляти дріт даного діаметра .
                   
Дріт оцинкований ( м'яка) [ Дріт ОЦ ]

 Дріт низьковуглецевий оцинкований термічно оброблена з межею міцності 340-550 Н/м2. Виробляється в печах гарячого цинкування.
Дріт оцинкований нормальної точності , 1 класу покриття , виготовлена ​​зі сталі.
Дріт оцинкований термічно оброблена проводиться діаметру від 1,0 до 5,0 мм. в мотках типу мотки типу " Розетта " вагою від 100 і до 300 кг. , діаметром від 1,6 до 5 мм мотки типу Розетт Сендвіч масою 700-800 кг , можливе виробництво в мотка типу Розетт масою 700-800 кг. Можлива індивідуальна упаковка мотків в поліпропіленовий рукав або ін види упаковки.

Дріт оцинкований м'яка застосовується при виробництві різних виробів ялинок , вінків , а так само використовується дріт оцинкований для виробництва « мюзле » Мюзле - це виріб з дроту , дротяна вуздечка , яка утримує пробку ігристих і шипучих він.Ізготавлівают з низьковуглецевої термічно обробленого дроту діаметром від 0 , 8 до 1,0 мм. Мюзле - надягають на пляшку допомогою спеціального верстата і закріплюють під віночком горлечка пляшок напівмеханізовані машинами , полуавтоматами або автоматами , виробництво габіонних конструкцій , Габіонні сітчасті вироби являють собою коробчаті конструкції, виготовлені із сталевої оцинкованої шестикутної сітки подвійного кручення з цинковим і полімерним покриттям. Застосовується для зміцнення укосів , насипів , косогорів , берегів водойм , ярів , при влаштуванні водовідвідних регуляційних і протиерозійних споруд , в ландшафтних роботах .

Габіонні конструкції бувають наступних видів: коробчаті конструкції з діафрагмами і без , многоячеістие конструкції з діафрагмами , коробчаті конструкції з діафрагмами і армуючої панеллю з сітки подвійного кручення , при виробництві використовується оцинкована термічно обраотанная дріт діаметрами від 2,7 до 5,0 мм. Використовується для підвіски ліній зв'язку і застосовується як дріт для серцевих проводів , а також для обмотки теплотрас.

Основні переваги дроту:

- Блискуча поверхня дроту , дозволить Вашому виробу мати значущих перевага
-Зручний намот « розетта -сендвіч » , дозволить Вам швидко відокремити мотки по 100 кг. , А так само зручно розмотувати при виробництві огорож.
- Можливість виробництва дроту з особливою механікою , для виробництва « мюзле »
- При виробництві дроту оцинкованого нам витримують рівномірні механічні властивості -виробництво максимального діаметра 5,0 мм. , Не багато хто заводи України можуть виробляти даний діаметр .
 
Низьковуглецевий оцинкований дріт м'яка , з межею міцності 340 - 550 Н / мм ² .

Оцинкований дріт м'яка - це саме та дріт , яку має можливість виробляти не кожне метизное підприємство України . А купити оцинкований дріт хорошої якості , відповідну , виготовлену на найбільшому метизному заводі України Вам пропонує ПП « Днепробудметал ».
Наше підприємство пропонує вам купити оцинкований дріт м'яку різних діаметрів в різних видах упаковки. Наприклад , дріт оцинкований м'яка дрібних діаметрів ( 0,8-1,4 мм) пакується в упаковку масою 260 - 300кг. , Що є зручним для її переміщення і для подальшого використання. А ось дріт оцинкований м'яка великих і середніх діаметрів ( 1,5 - 5мм) пакується в упаковку « Роззет сендвіч » , що в середньому становить 750 - 800кг . і теж дуже зручна , тому що при бажанні розділяється на мотки по 130 - 150кг .

Так само хочеться відзначити , що сталевий дріт оцинкована м'яка , за бажанням клієнта може бути упакована в додаткові види упаковки:
Дріт оцинкований упакована в поліетилен ;
Дріт оцинкований упакована в мішковину ;
Дріт оцинкований упакована в поліпропілен ;

Дріт оцинкований упакована в папір і т.д. , всі ці додаткові види упаковки допомагають зберегти продукції первинний вигляд , захистити дріт від попадання пилу , бруду , вологи та взаємодії з окисленої середовищем. Купити оцинкований дріт в індивідуальній упаковці , ви можете попередньо зробивши замовлення співробітникам нашого підприємства. Стандартна упаковка дроту ( без застосування додаткових матеріалів ) не несе за собою додаткових витрат , що робить нашупроволоку більш доступною для кожного споживача.

Куди використовується оцинкований дріт ?

У сучасному світі важко знайти галузь , в якій би не використовувалася дріт . Саме дріт застосовується при виготовленні металевих парканів , металевих оцинкованих клітин , сітки рабиця , колючого дроту. З дроту різних діаметрів виробляють промислові та сільськогосподарські кошика , ящики для овочів , фруктів і т.д. . Настільки зручні і красиві візки в супермаркетах , теж виготовляють ізнізкоуглеродістой дроту. Для виробництва телевізійної антени , теж застосовується дріт як оцинкована , так і без покриття. Телефонні кабелю простягаються і ув'язуються за допомогою дроту . Елементарний цвях , який застосовується для кріплення , теж виробляється з дроту. А у видобутку вугілля , дріт оцинкований грає роль « дзвінка» , по ній подається сигнал для підйому шахтарів з шахт на поверхню. У сучасних ремонтах оцинкований дріт використовується для кріплення підвісних стель. У металургії упаковкою для різних матеріалів , таких какоцінкованние труби , оцинкований лист , кольорові метали широко використовується низьковуглецевий оцинкований дріт м'яка. У будівництві будинків , супермаркетів , доріг , тунелів - скрізь використовується дріт . При будівництві мостів , будівель і споруд біля водойм , обов'язковим матеріалом для зміцнення берегів є застосування так званих « габіонів » (металевий ящик , виготовлений з оцинкованого дроту наповнений каменем) . У сільському господарстві важко уявити вирощування винограду або хмелю , якби не оцинкований дріт , для виготовлення каркасу теплиць теж використовують дріт низьковуглецевий . Навіть велика рогата худоба прив'язують ланцюгом , яка виробляється ізпроволокі низьковуглецевої . Одним словом куди не глянь , з усіх боків нас огортає дріт та вироби зроблені з неї .