• Українська
  • Русский

Виробництво та продаж металевих виробів

Ви є тут

Оцинкований

 

Діаметр, мм 1,5 1,6 1,7 1,8 1,9 2,0 2,5 3,0
Ціна за тонну, грн 10550 10450 10300 10300 10150 10100 10000 9900

 

Дріт оцинкований нормальної точності , 1 класу покриття , виготовлена ​​зі сталі Ст1кп .

Проводять оцинкований дріт на агрегатах гарячого цинкування. Наявна на підприємстві технологія дає можливість виробляти дріт з блискучою поверхнею , що є одним з критеріїв , за яким продукції нашого підприємства віддають перевагу споживачі .
Не багато метизні підприємства можуть виробляти дріт з такою якістю поверхні цинку.

Дріт оцинкований термічно необроблена проводиться діаметру від 1,5 до 5,0 мм.

Дріт оцинкований термічно необроблену ( тверду ) застосовують:
- При виготовленні ручок для відер ;
- Як шпалери ( для виноградників ) ;
- Для огорож (сітки рабиці , зварної сітки) Сітки металеві зварні без покриття і оцинковані в полотні призначені для обгородження територій та виробництва огороджень . Також застосовуються в якості армуючого матеріалу для фасадних робіт з додатковими вимогами до корозійної стійкості . Виготовляються з низьковуглецевого дроту з прямокутними або квадратними осередками.

Основні переваги дроту:

- Блискуча поверхня дроту. Вироби з нашої дроту мають привабливий зовнішній вигляд
- Намотка « розетта » , « розетта -сендвіч » зручна при подальшій переробці (легко розмотується )
                   
Дріт оцинкований ( м'яка) [ Дріт ОЦ ]

 Дріт низьковуглецевий оцинкований термічно оброблена з межею міцності 340-550 Н/м2. Виробляється в печах гарячого цинкування.
Дріт оцинкований нормальної точності , 1 класу покриття , виготовлена ​​зі сталі.
Дріт оцинкований термічно оброблена проводиться діаметру від 1,5 до 5,0 мм. в мотках типу мотки типу " Розетта " вагою від 100 і до 300 кг. , діаметром від 1,5 до 5 мм мотки типу Розетт Сендвіч масою 700-800 кг , можливе виробництво в мотка типу Розетт масою 700-800 кг. Можлива індивідуальна упаковка мотків в поліпропіленовий рукав або ін види упаковки.

Дріт оцинкований м'яка застосовується при виробництві різних виробів ялинок , вінків , а так само використовується дріт оцинкований для виробництва « мюзле » Мюзле - це виріб з дроту , дротяна вуздечка , яка утримує пробку ігристих і шипучих він.Ізготавлівают з низьковуглецевої термічно обробленого дроту діаметром від 0 , 8 до 1,0 мм. Мюзле - надягають на пляшку допомогою спеціального верстата і закріплюють під віночком горлечка пляшок напівмеханізовані машинами , полуавтоматами або автоматами , виробництво габіонних конструкцій , Габіонні сітчасті вироби являють собою коробчаті конструкції, виготовлені із сталевої оцинкованої шестикутної сітки подвійного кручення з цинковим і полімерним покриттям. Застосовується для зміцнення укосів , насипів , косогорів , берегів водойм , ярів , при влаштуванні водовідвідних регуляційних і протиерозійних споруд , в ландшафтних роботах .

Основні переваги дроту:

- Блискуча поверхня дроту , дозволить Вашому виробу мати значущих перевага
-Зручний намот « розетта -сендвіч » , дозволить Вам швидко відокремити мотки по 100 кг. , А так само зручно розмотувати при виробництві огорож.
- Можливість виробництва дроту з особливою механікою , для виробництва « мюзле »
- При виробництві дроту оцинкованого нам витримують рівномірні механічні властивості -виробництво максимального діаметра 5,0 мм. , Не багато хто заводи України можуть виробляти даний діаметр .
 
Низьковуглецевий оцинкований дріт м'яка , з межею міцності 340 - 550 Н / мм ² .

Так само хочеться відзначити , що сталевий дріт оцинкована м'яка , за бажанням клієнта може бути упакована в додаткові види упаковки:

Дріт оцинкований упакована в поліетилен ;
Дріт оцинкований упакована в мішковину ;
Дріт оцинкований упакована в поліпропілен ;