• Українська
  • Русский

Виробництво та продаж металевих виробів

Ви є тут

Обычного качества

Дріт термічно необроблений (ТВЕРДИЙ)


Дріт загального призначення ЗЯ без покриття ГОСТ 3282-74
Діаметр, мм 1 1,2 1,4 1,6 1,7 1,8 2 2,2 2,5 2,8 3 3,5 4 4,5 5 6
Ціна за тонну, грн. 7600 7400 7200 7000 6800 6800 6750 6750 6750 6700 6650 6650 6610 6610 6510 6460

Дріт низьковуглецевий термічно оброблений загального призначення ЗЯ без покриття ГОСТ 3282-74
Діаметр, мм 1 1,2 1,4 1,6 1.8 2,0 2,5 3.0 4 5 6
Ціна за тонну, грн. 7850 7650 7450 7250 7150 7100 7050 7000 6900 6900 6900

Відкрити  прайс у вигляді файлу.Дріт загального призначення термічно необроблена без покриття (світлий, твердий, ЗЯ) ГОСТ 3282-74

Дріт звичайної якості виготовляється з низьковуглецевої сталі шляхом волочіння з марок стали: Ст0М , Ст1 , Ст2 , Ст3 всіх ступенів розкислення по ДСТУ 2770-94 .
Дріт загального призначення проводиться від діаметра 0,8 до 8,0 мм в мотках от60 до 120 кг. Також можливе виробництво дроту будь-якого дрібного діаметру з мінусовим і плюсовим допуском наприклад 2,35 мм.
Дріт тверда застосовується при виробництві :
 - цвяхів
- колючого дроту
- Ручок для відер
- шплінтів
- фібри
 - виробів з дроту ( гачків , вінків , вішалок , кошиків тощо )
- електродів
- Сітки рабиці сітки сталеві плетені одинарні світлі з різними видами захисних покриттів.

Основні переваги дроту:
- Блискуча поверхня дроту. Вироби з дроту ТОВ « ІНКРУЗ » дозволить Вашому виробу мати привабливий вигляд.
- Рівномірні механічні властивості по всій довжині дроту
- Упаковка дроту , зручна при подальшій переробці (легко розмотується ) .
 - Можливість виробництва дроту діаметром до 8,0 мм.
Дріт сталевий низьковуглецевий термічно необроблена за ГОСТом 3282-74 є найбільш запитуваною продукцією у метизному підрозділі , так як саме вона є сировиною для виготовлення оцинкованого дроту твердої і м'якої , а так само термічно обробленого дроту звичайної якості. Виключно цей дріт є напівфабрикатом для наступних видів продукції таких як: цвяхи будівельні , цвяхи гвинтові , цвяхи кільцеві , сітка рабиця , сітка штукатурна , сітка рифлена зварна сітка , шплінти , фібра сталева , колючий дріт , заклепки , ланцюги металеві , електроди зварювальні , ручки для відер , гачки , решітки , візки , полички для торгівельного обладнання та багато різні вироби .


Намотується дріт звичайної якості залежно від переваги клієнта . В основному дріт намотують від 60 до 120 кг. А так же в малі мотки масою 50-65 кг. , Тягнуть металевою стрічкою , Так само за бажанням клієнта дріт упаковується в плівку , поліпропілен , мішковину - ці види упаковки дозволяють зберегти властивості дроту у вологому або хімічної середовищі . Ці індивідуальні види упаковки дроту виробляються за умови додаткової оплати.

Основними споживачами дроту низьковуглецевого звичайної якості дрібних діаметрів є виробники сітки рабиця , для них ми реалізуємо дріт з мінусовими допусками , що дозволяє нашим клієнтам економити до 5% на кожній тонні виробленої продукції . Сітка рабиця , вироблена з дроту нашого підприємства має блискучий товарний вигляд , за рахунок цього вона легко відрізняється від продукції конкурентів своїм блиском і гладкою поверхнею , а саме це дає можливість нашим клієнтам реалізовувати продукцію в більшій кількості.

 

Дріт термічно оброблений ( М'ЯКИЙ )
Дріт звичайної якості термічно оброблений (відпалений , в'язальний , м'яка) ГОСТ 3282-74.
На даний момент жодне сучасне будівництво не обходиться без використання метизних продуктів , а саме те, чим пов'язують арматуру - в народі цей продукт зветься дріт в'язальні ( відпалений , термічно оброблений) ГОСТ 3282-74. Саме цей продукт ви можете купити у нашого підприємства належної якості , з мінімальною кількістю окалини. Відпалений дріт виробництва ТОВ « ІНКРУЗ » віджигається в колпакових печах , технологічні можливості яких , дозволяють випускати продукцію з максимально точним межею міцності .
Марка стали: Ст0М , Ст1 , Ст2 , Ст3 всіх ступенів расcкісленія по ДСТУ 2770-94 .

На вимогу споживача можливе виробництво дроту з жорсткішими вимогами з геометрії та тимчасового опору розриву.
Дріт термічно оброблений спочатку проводиться шляхом волочіння діаметром від 0,8 до 6,0 мм далі заготівля віджигається в колпакових печах.
В'язальний дріт являє собою м'яку ( відпалений ) дріт з гладкою поверхнею. Виготовляється з низьковуглецевої сталі загального призначення. Випускається без покриття та з цинковим покриттям.
 Дріт відпалений має широкий спектр застосування . Для ув'язки арматури в промисловому і цивільному будівництві використовується термічно оброблена м'яка дріт без покриття діаметром 0,8-1,4 мм

В'язальний дріт , який можна купити на нашому підприємства відрізняється дуже високою якістю і відсутністю окалини , що досягається за рахунок відпалу в колпакових печах. Осовном напрямками використання дроту сталевий низьковуглецевої термічно обробленої є використання цієї продукції для ув'язки . звідси і прийшло з народу назву в'язальний дріт . За рахунок низької межі міцності , залежно від діаметра ця продукція широко використовується на підприємствах , в сільському господарстві , при виробництві виробів для народного користування і так далі. В'язальний дріт , Нашого производста є відрізняється не тільки відмінними рівномірними характеристиками , але і відмінним зовнішнім виглядом , що вигідно відрізняє її від продукції наших конкурентів і дозволяє використовувати її в роботі без додаткової обробки. Продаж дроту , це наш головний пріоритет

Термічно оброблена дріт має різні види наоткі :
- Відпалений дріт дрібних діаметрів ( 0,8 - 2мм) намотується в мотки від 55 до 65кг . , Увезення металевою стрічкою ;
- Відпалений дріт середніх і великих діаметрів від ( 2 - 6мм) намотується в мотки від 80 до 120 кг.
Так само ви маєте можливість купити в'язальну дріт середніх і великих діаметрів від ( 2 - 6мм) намотаних в мотки від 80 до 120 кг , увезення металевою стрічкою , попередньо зробивши замовлення у співробітників нашої компанії.

В'язальний дріт , реалізована підприємством може упаковуватися в поліпропіленові рукава , в плівку , а так само в мішковину . Для того чтобипроволока не зазнала корозії в зимово -весняний період , поверхня дроту промаслюється . Завдяки мастилі , якої покривається термічно оброблена дріт , продукт завжди знаходиться в товарному вигляді , що відрізняє нас від конкурентів.

Дріт ТО (м'яка , чорна , в'язальний ) використовується в багатьох сферах: з неї виробляють ткані сітки , сітку рабиця , штучні ялинки , штучні квіти , вінки , використовують для ув'язки лісу , ув'язки віників , ув'язки макулатури , з її допомогою кріпиться колючий дріт і т . д.

При необхідності купити дріт термічно оброблену дрібного діаметру , наше підприємство готове розглянути Ваші потреби і в максимально стислі терміни здійснити виробництво , а так само постачання обпаленого дроту замовляється Вами розміру.