• Українська
  • Русский

Виробництво та продаж металевих виробів

Ви є тут

Цвяхи

Цвяхи будівельні ГОСТ 4028-63
 
Ø * довжина 2,0*40 2,0*50 2,5*50 2,5*60 3,0*70 3,0*80 3,5*90 4,0*100 4,0*120
Ціна за кг, грн. 8,80 8,70 8,60 8,60 8,50 8,30 8,25 8,20 8,20


Тип упаковки: картонні ящики по 25 кг.


Незалежно від масштабності , будь-яка будівельна площадка дуже швидко " поглинає " цвяхи. Настільки велика затребуваність з'явилася через те , що даний кріпильний матеріал дуже важко замінити , особливо в тих випадках , коли потрібно провести складальні роботи . Найчастіше за допомогою цвяхів доводиться з'єднувати між собою дерев'яні конструкції , але вже давно цвяхах придумали безліч нових застосувань. Приміром, тепер вони використовуються при проведенні покрівельних робіт (для кріплення шиферу , руберойду ) , для установки гіпсокартону і так далі. Цвяхи не можна замінити в тому випадку , якщо доводиться створити нероз'ємне з'єднання . Іншими словами , якщо потрібно створити нерозбірні вузли. У цьому випадку конструкція повинна мати високу механічну міцність, і за допомогою будівельних цвяхів така міцність гарантується на всі сто відсотків.
 
Відмінні особливості будівельних цвяхів

Як правило , цвяхи будівельні виробляються з низьковуглецевої сталі. В окремих випадках виробники використовують ряд інших матеріалів. Сьогодні все більш популярними стають цинкові і латунні цвяхи. Алюмінієвих цвяхів випускають не так багато, як цинкових , латунних і сталевих , оскільки вони використовуються тільки для створення покрівлі. В силу своїх особливих властивостей вони не можуть використовуватися для кріплення важких конструкцій .

Для того щоб складальні операції пройшли успішно , а сталь не іржавіла з часом , застосовується оцинковане покриття . Але практика показує , що використовувати оцинковані цвяхи будівельні доводиться тільки у виняткових випадках. Традиційними є сталеві цвяхи без захисного покриття , оскільки вони гарантують той же результат за набагато менші гроші. Зверніть увагу : термін експлуатації як в першому , так і в другому випадках є майже однаковим.

При виборі цвяхів головним фактором є їх ціна . Як правило , остаточна вартість залежить від технічних характеристик виробів , а також від величини замовляється партії . В останньому випадку покупець може скористатися знижками , якщо замовляється партія досить велика . Вибираючи цвяхи , рекомендуємо вам звернути увагу на стан капелюшків , переконатися в тому , що на поверхні немає іржі , а самі цвяхи є рівними.

Цвяхи дротяні , які є універсальним кріпильним виробом , дуже широко використовуються при виконанні будівельних , ремонтно -профілактичних , покрівельних і інших робіт , пов'язаних зі скріпленням між собою різних матеріалів, переважно дерев'яних . Випускаються цвяхи дротяні мають круглий перетин з плоскою , конічної або бочкообразной головкою і, залежно від форми головки і типу цвяхів , рифлену або гладку торцеву поверхню головки .